BOŞVER GİTSİN!

BOŞVER GİTSİN!

Barkod : 9786053846024
-
Detaylar:
YAZARSTEPHEN RUSSELL
ÇEVİRİMERİÇ VATANSEVER
SAYFA SAYISI272
FİYAT20 TL

Yaptıklarınızın sonuçlarını düşünüp kafa mı patlatıyorsunuz? Belki de fazla düşünüyorsunuz. Zorlamayın bence... Hayat istiyorsa zaten size dilediğinizi verir. O zaman...

Yıllar boyu bu adamın eserlerini okudum, ta ki her bir sözcük bir parçam olana kadar. Onun eserleri altın değerinde… S*ktir Et kitabının yazarı, John C. Parkin Çoğumuz yüzeysel yaşıyor, sürekli çevremizden onay bekliyoruz, bebeklikten itibaren bir ceza/ödül döngüsüne sokuyoruz kendimizi. Bunun aslında hayali bir oyun olduğu gerçeğini görmezden geliyor, kendi içimize hapsoluyoruz.

Kendi duygu ve düşüncelerinizle yaşayın… Zincirlerinizi kırıp kendinizi ifade etmenizin zamanı gelmedi mi? Yüzünüzdeki maske düşerse sevilmeyeceğinizi, onaylanmayacağınızı düşünerek yeterince yorulmadınız mı?

Boşver Gitsin özgür kalmanız, içinizdeki enerjiyi ve zırdeli çocuğu ortaya çıkarmanız için size yardım edecek! Elinizi havaya sallayarak, “Boşver Gitsin” deyin ve sizi kalıba sokmaya çalışanları es geçin!

Yıllar boyu bu adamın eserlerini okudum, ta ki her bir sözcük bir parçam olana kadar. Onun eserleri altın değerinde… S*ktir Et kitabının yazarı, John C. Parkin